Loading...

RADISSON RESIDENCES

Vadistanbul - İstanbul

Ev Konforunda Otel Hizmeti…

Vadistanbul’da yer alan Radisson Residences Vadistanbul, her biri salon, mutfak, banyo ve balkona sahip 169 şık ve modern daireden oluşuyor. En küçüğü 1+1 olan rezidans daireler “Connecting Rooms” uygulaması ile 5+1’e kadar çeşitleniyor. Güvenlikten, temizliğe otel hizmeti verilen Radisson Residences Vadistanbul, uzun dönemli ve kalabalık konaklamalar için eşsiz! İnşası Artaş İnşaat ve Invest İnşaat ortaklığı tarafından tamamlanmıştır.

Lokasyon
CENDERE VADİSİ - AYAZAĞA - SARIYER - İSTANBUL

Metropolün Kalbinde, Metrosu Içinde

Türkiye’de birçok “İlk”lere ve “En”lere imza atılan proje dâhilinde Türkiye’nin ilk Havaray’ı Vadistanbul için hayata geçirildi ve şehrin Metro ağına doğrudan özel bağlantı sağlandı. Yeni havalimanına yakın bir noktada konumlanan Vadistanbul, TEM ve E-5 Otoyollarına da kolay ulaşım imkânıyla dikkat çekiyor.

Fitness merkezimizde spor yapın veya Spa bölümümüzdeki kişiye özel canlandırıcı bakımlarımızdan faydalanarak gevşeyin. Konaklamanızın keyfini en üst düzeye çıkartmak için damak zevkinizi de unutmayın. All Day Dining restaurantımızın damak tadınızı memnun etmesi garantili birbirinden lezzetli dünya mutfağı örneklerini denemeyi unutmayın.

Sizin için her türlü etkinliğinize evsahipliği yapmaya hazırız. Son teknoloji ekipmanlarımız etkili bir toplantı yapmanızı garanti ederken, kendini size hizmete adamış yüzünden gülümsemesi eksik olmayan personelimiz de size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

RADISSON RESIDENCES

GİTTİKÇE YILDIZI YÜKSELEN BİR İŞ BÖLGESİNİ DENEYİMLEYİN

Vadistanbul’un 4. Nesil AVM’si, ofisleri ve alışveriş caddesinin bulunduğu Bulvar etabında yer alan otelimiz İstanbul’un en yeni ve yoğun iş merkezi olan Vadistanbul içerisindeki hakim konumumuz ile hem heyecan verici iş olanaklarının hem de üst düzey alışveriş deneyimlerinin tam merkezinde olacaksınız.

Radisson Residences Galeri