Loading...

RADISSON BLUE

Vadistanbul - İstanbul

Istanbul’un Enerjisine Yakişir Modern Bir Hotel

Alışveriş, şehir turu, havaalanları ve şehrin iş merkezlerine kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Radisson Blu Hotel, Vadistanbul’da dinlendirici bir konaklamanın keyfini yaşayın. Bu modern otel sadece konforlu bir konaklama sağlama hedefi ile tasarlanmış odalarından muhteşem bir şehir veya huzur verici orman manzaraları sunmaktadır. Otelin her noktasından ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet ile dünya ile bağlantınızı hiç kopartmadan devam ettirirken sunduğumuz birçok üst düzey hizmetin de keyfine varın. İnşası Artaş İnşaat ve Invest İnşaat ortaklığı tarafından tamamlanmıştır.

Lokasyon
AYAZAĞA - SARIYER - İSTANBUL

Metropolün Kalbinde, Metrosu Içinde

Türkiye’de birçok “İlk”lere ve “En”lere imza atılan proje dâhilinde Türkiye’nin ilk Havaray’ı Vadistanbul için hayata geçirildi ve şehrin Metro ağına doğrudan özel bağlantı sağlandı. Yeni havalimanına yakın bir noktada konumlanan Vadistanbul, TEM ve E-5 Otoyollarına da kolay ulaşım imkânıyla dikkat çekiyor.

Fitness merkezimizde spor yapın veya Spa bölümümüzdeki kişiye özel canlandırıcı bakımlarımızdan faydalanarak gevşeyin. Konaklamanızın keyfini en üst düzeye çıkartmak için damak zevkinizi de unutmayın. All Day Dining restaurantımızın damak tadınızı memnun etmesi garantili birbirinden lezzetli dünya mutfağı örneklerini denemeyi unutmayın.

Toplam 900 kişi kapasiteli tamamı gün ışığı alan 7 toplantı ve banket salonumuz ile her türlü etkinliğinize evsahipliği yapmaya hazırız. Son teknoloji ekipmanlarımız etkili bir toplantı yapmanızı garanti ederken, kendini size hizmete adamış yüzünden gülümsemesi eksik olmayan personelimiz de size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

RADISSON BLUE

GİTTİKÇE YILDIZI YÜKSELEN BİR İŞ BÖLGESİNİ DENEYİMLEYİN

Vadistanbul’un 4. Nesil AVM’si, ofisleri ve alışveriş caddesinin bulunduğu Bulvar etabında yer alan otelimiz İstanbul’un en yeni ve yoğun iş merkezi olan Vadistanbul içerisindeki hakim konumumuz ile hem heyecan verici iş olanaklarının hem de üst düzey alışveriş deneyimlerinin tam merkezinde olacaksınız.

Radisson Blue Galeri