Loading...

Kurumsal

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, her zaman Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer alarak, ülke ekonomisine katma değer sağlamayı hedefliyoruz.

Kaliteli yapılar üretirken, kendi bünyesinde de kaliteli bir yapılanma ile hareket etmeyi ilke edinen Invest İnşaat, insan kaynakları politikasını, insana verdiği önem ve değerle şekillendirmektedir. Saygı, sevgi ve profesyonel iş disiplini ikliminin hakim olduğu kuruluşumuzda, sürekli gelişime açık, mesleğinde uzman bir kadroyla hizmetlerimiz sürdürülmektedir.

Çalışanlar arasında adaletli görev paylaşımının tesis edilmesi, bilgi ve yeteneklere uygun görevlendirme yapılması ve performans değerlendirmede en yüksek hassasiyetin gösterilmesine dikkat edilmektedir.

Çalışanların mevcut konumları ve gelecekte üstlenmeyi hedefledikleri sorumluluklara uygun olarak eğitim fırsatları sunulmakta, böylece kurum içi dinamizm sürekli kılınmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği konusu ise hizmet verdiğimiz sektör itibarıyla özel önem verilen hususların başında gelmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörde ilklere ve örnek teşkil eden işlere imzasını atan Invest İnşaat ise, bugüne dek birçok konut projesinin hayata geçirilmesinin yanı sıra altyapı ve üstyapı projelerinde de çözüm ortaklığı yapmaktadır. İnşaat sektöründeki çalışmalarını aktif şekilde yürüten Invest İnşaat Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden Vadistanbul, Vadistanbul AVM, Express24, Göl Plus, Vadikoru ve Başakport projelerini hayata geçirmekle birlikte yeni proje geliştirme faaliyetlerini de aralıksız devam ettirmektedir.

Invest Grup’un hedefi, faaliyet gösterdiği sektörlerde Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer alarak ülke ekonomisine ve müşterilerine en üst seviyede katma değeri sağlamaktır.