5 YILDIZLI OTEL

5 YILDIZLI OTEL

Lokasyon: Ayağaza / Sarıyer - İstanbul

Alışveriş, şehir turu, havaalanları ve şehrin iş merkezlerine kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz 5 yıldızlı otel, Vadistanbul’da dinlendirici bir konaklamanın keyfini yaşayın. Bu modern otel sadece konforlu bir konaklama sağlama hedefi ile tasarlanmış odalarından muhteşem bir şehir veya huzur verici orman manzaraları sunmaktadır. Otelin her noktasından ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet ile dünya ile bağlantınızı hiç kopartmadan devam ettirirken sunduğumuz birçok üst düzey hizmetin de keyfine varın. İnşası Invest İnşaat ve Artaş İnşaat ortaklığı tarafından tamamlanmıştır.

 

“İstanbul'un Enerjisine Yakışır Modern Bir Hotel”

 

“METROPOLÜN KALBİNDE, METROSU İÇİNDE”

Türkiye’de birçok “İlk”lere ve “En”lere imza atılan proje dâhilinde Türkiye’nin ilk Havaray’ı Vadistanbul için hayata geçirildi ve şehrin Metro ağına doğrudan özel bağlantı sağlandı. Yeni havalimanına yakın bir noktada konumlanan Vadistanbul, TEM ve E-5 Otoyollarına da kolay ulaşım imkânıyla dikkat çekiyor.

 

 

“BEKLENTİLERİNİZİN ÖTESİNDE”

Fitness merkezimizde spor yapın veya Spa bölümümüzdeki kişiye özel canlandırıcı bakımlarımızdan faydalanarak gevşeyin. Konaklamanızın keyfini en üst düzeye çıkartmak için damak zevkinizi de unutmayın. All Day Dining restaurantımızın damak tadınızı memnun etmesi garantili birbirinden lezzetli dünya mutfağı örneklerini denemeyi unutmayın.

Toplam 900 kişi kapasiteli tamamı gün ışığı alan 7 toplantı ve banket salonumuz ile her türlü etkinliğinize evsahipliği yapmaya hazırız. Son teknoloji ekipmanlarımız etkili bir toplantı yapmanızı garanti ederken, kendini size hizmete adamış yüzünden gülümsemesi eksik olmayan personelimiz de size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

 

“GİTTİKÇE YILDIZI YÜKSELEN BİR İŞ BÖLGESİNİ DENEYİMLEYİN”

Vadistanbul’un 4. Nesil AVM’si, ofisleri ve alışveriş caddesinin bulunduğu Bulvar etabında yer alan otelimiz İstanbul’un en yeni ve yoğun iş merkezi olan Vadistanbul içerisindeki hakim konumumuz ile hem heyecan verici iş olanaklarının hem de üst düzey alışveriş deneyimlerinin tam merkezinde olacaksınız.