Loading...

Kurumsal

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, her zaman Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer alarak, ülke ekonomisine katma değer sağlamayı hedefliyoruz.

En güzel yatırım, gelecektir...

Kendimiz ve sevdiklerimiz için güzel bir hayatın hayalini kurarız. Kimimizin hayali deniz kenarında bir hayattır, kimimizin ise doğal güzelliklerin içinde... Belki de şehre yüksekten baktığımız ışıltılı bir hayattır hayalimiz. Hepimizin farklı hayalleri olsa da ortak noktamız hiç değişmez: "Kaliteli ve mutlu bir hayat..."

Invest İnşaat olarak kurulduğumuz günden beri hayallerimize bir vidayla başlıyor ve hayat verdiğimiz tüm hayalleri yepyeni mutluluklarla sonlandırıyoruz. Çünkü hayata değer katacak, gelişim ivmesini yükseltecek ve güzel yarınlar için umutlarımızı besleyecek vizyonun "mutlu bir hayat için kaliteli projeler" olduğuna inanıyoruz.

Vadistanbul Teras, Vadistanbul Park, Vadistanbul Bulvar, Vadistanbul AVM, Havaray, Express24, Göl Plus, Başakport ve Vadikoru projelerinde olduğu gibi projelerin başlangıcından bitişine kadar her süreçte müşteri memnuniyetine öncelik veriyor, geliştirdiğimiz doğru yatırım anlayışı sayesinde herkese kazandırmak için çalışıyoruz.

Türkiye’nin dinamik yapı şirketleri arasındaki yerimizi korumak için ülke ekonomisine katkı sağlamaya ve müşterilerimize en üst düzeyde fayda sunmaya devam edeceğiz. Bizi tercih edenlere ve markamızın bu yolculuğunda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim.