İNVEST İNŞAAT HAKKINDA
 

Yönetim kurulu başkanımız Bahattin Uçar tarafından 1992 yılında kurulan ve ticari faaliyetlerine başlayan Invest Grup, inşaat, tekstil ve enerji sektörlerinde çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Farklı sektörlerdeki atılımlarıyla sürekli büyüyen Invest Grup, gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik hizmetlerinde de büyük başarılara imza atarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde ilklere ve örnek teşkil eden işlere imzasını atan Invest İnşaat, bugüne dek bir çok konut projesinin hayata geçirilmesinin yanı sıra altyapı/üstyapı projelerinde de çözüm ortaklığı yapmaktadır. İnşaat sektöründeki çalışmalarını aktif şekilde yürüten Invest inşaat Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden Vadistanbul ,Express24 , Çekmece Gölevleri , Vadikoru , Başakport ve Veliefendi projelerini yapmakla birlikte yeni proje geliştirme faaliyetlerini aralıksız devam ettirmektedir.

Invest Grup’un hedefi, faaliyet gösterdiği sektörlerde Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alarak ülke ekonomisine ve müşterilerine maksimum katma değeri sağlamaktır.


BAŞKANIN MESAJI

En güzel yatırım, gelecektir!

Kendimiz ve sevdiklerimiz için istediğimiz bir hayatın hayalini kurarız. Kimimizin hayali deniz kenarında bir hayattır, kimimizin ise doğal güzelliklerin içinde... Belki de şehre yüksekten baktığımız ışıltılı bir hayalin ortasında buluruz kendimizi. Hepimiz farklı hayallere dalsak da ortak noktamız hiç değişmez; “Kaliteli ve mutlu bir hayat”

İnvest İnşaat olarak kurulduğumuz günden beri hayallerimize bir vidayla başlıyor ve hayat verdiğimiz tüm hayalleri yepyeni mutluluklarla sonlandırıyoruz. Çünkü hayata heyecan katacak, gelişim ivmesini yükseltecek ve daha iyi yarınlar için umutlarımızı besleyecek vizyonun “mutlu bir hayat için kaliteli projeler” olduğuna inanıyoruz.

Vadistanbul Teras, Vadistanbul Park, Vadistanbul Bulvar, Express24, GölPlus, Başakport, Vadikoru ve Veliefendi projelerinde olduğu gibi projelerin başlangıcından bitişine kadar her süreçte müşteri memnuniyetine öncelik veriyor, geliştirdiğimiz doğru yatırım anlayışı sayesinde herkese kazandırmak için çalışıyoruz. Türkiye’nin dinamik yapı şirketleri arasındaki yerimizi korumak için ülke ekonomisine katkı sağlamaya ve müşterilerimize maksimum fayda sunmaya devam edeceğiz. Bizi tercih edenlere ve markamızın bu yolculuğunda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
VİZYON
Faaliyet gösterdiğimiz diğer alanlarda olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alarak; en iyiyi, en doğru ve en güzel şekilde sunan bir kurum olmak.


MİSYON
Müşteri odaklı hizmet ve ürünler üretmeyi amaç edinerek, tüm projelerimizde en yeni teknolojileri kullanarak güvenli ve kaliteli yaşam alanları hayata geçirmek.

Logomuzu indirmek için tıklayınız.